POBOČKA OLOMOUC:

Přijmeme do svého týmu lektora/lektorku anglického jazyka pro prezenční nebo online výuku. 
Jedná se o externí spolupráci na živnostenský list nebo dohodu o provedení práce.
Počet lekcí dle vaší časové kapacity. 
Vhodné i pro studenty a absolventy VŠ. 
Minimální úroveň pokročilosti B2.
Nástup od září 2021.
V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.  
 
POBOČKA BRNO:
Přijmeme do svého týmu lektora/lektorku anglického jazyka pro prezenční nebo online výuku (minimální úroveň pokročilosti B2)
Přijmeme do svého týmu lektra/lektorku českého jazyka pro cizince pro prezenční nebo online výuku (v kombinaci s anglickým jazykem min. B2).
Jedná se o externí spolupráci na živnostenský list nebo dohodu o provedení práce.
Počet lekcí dle vaší časové kapacity. 
Vhodné i pro studenty a absolventy VŠ.
Nástup od září 2021.
V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.  
 
We are also looking for Native Teachers of English for the Olomouc region.
We require experiences in teaching business and technical English.
Online teaching.
Start immediately.
If you are interested, please contact us. We look forward to working with you.

Jazykové prověrky zahrnují hodnocení schopností navržené k posouzení jazykových dovedností zaměstnanců, dodavatelů nebo uchazečů o práci. Naše služby v této kategorii jsou šité na míru tak, aby zohledňovaly potřeby konkrétního klienta, ať už je to podpora při náboru zaměstnanců, nebo hodnocení jako součást klíčových výkonnostních ukazatelů společnosti nebo hodnocení stávajících jazykových dovedností.

Výsledky testu se předkládají pro daný obor standardní formou regulovanou Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky.

Náborové jazykové prověrky

Jazykové prověrky při náboru zaměstnanců jsou navrženy tak, aby umožňovaly vyhodnotit zdatnost potenciálních zaměstnanců komunikovat v cizím jazyce. Primárně mají tyto testy vyhodnotit jazykové dovednosti potřebné pro konkrétní pracovní pozici.

Systém individuálního testování je složitější a spolehlivější než základní interní nástroje, které personální agentury běžně používají. Díky nezávislé náborové jazykové prověrce může zaměstnavatel získat přesné informace o každém kandidátovi a posoudit tak jeho stávající jazykové (komunikační) a profesní schopnosti.

Náborové jazykové prověrky mají mj. vyhodnotit:

  1. Jazykovou zdatnost ve vztahu k místu, o které se kandidát uchází
  2. Rozsah porozumění technické / právní / obchodní terminologii používané na dané pracovní pozici v požadovaném jazyce
  3. Úroveň schopnosti jednat a komunikovat v daném jazyce

Tyto prověrky se standardně provádějí u anglického, německého a ruského jazyka. Zařídit lze i ostatní jazyky.

Cena těchto prověrek závisí na počtu kandidátů a místě prověrky. Náborové jazykové prověrky lze uskutečnit u klienta nebo v prostorách Panoramy.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte 608 804 140.

Prověrky jazykové zdatnosti

Cílem prověrek jazykové zdatnosti je posoudit stávající jazykové dovednosti současných zaměstnanců klienta. Panorama tyto prověrky doporučuje tam, kde jazykovou výuku vyžaduje u klienta více než 20 zaměstnanců.

Proces je zakončen podrobnou písemnou zprávou o každém hodnoceném kandidátovi, včetně návrhu na míru šitého jazykového kurzu zaměřeného na klíčové nedostatky a na nastavení příslušných cílů.

Okamžitým přínosem prověrky je pro management nezávislý a komplexní přehled cizojazyčných dovedností pracovního týmu. Vedlejším, déle trvajícím přínosem je zajištění efektivního uplatnění rozpočtu výuky klienta při řešení stanovených strategických potřeb.

Prověrky jazykové zdatnosti hodnotí znalost jazyka ve čtyřech klíčových kategoriích:

  • Mluvení
  • Čtení
  • Psaní
  • Poslech

Tyto prověrky se standardně provádějí u anglického, německého a ruského jazyka. Zařídit lze i ostatní jazyky. Cena prověrek závisí na počtu kandidátů a místě prověrky. Prověrky jazykové zdatnosti lze uskutečnit u klienta nebo v prostorách Panoramy.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte 608 804 140.

Naši partneři

© 2016-2023 Panorama I. L. A., s. r. o. | Tvorba webových stránek carl.cz