Hledáme do svého týmu učitele těchto jazyků: angličtina (obchodní/technická), němčina, francouzštin a čeština pro cizince. Prosíme zájemce, aby zasílaly své životopisy na coordinator@panoramaila.cz.

Od roku 2001 posílá Panorama do svých partnerských škol v Portsmouthu a Plymouthu (UK) mnoho kandidátů na jazykové kurzy angličtiny.

Tyto intenzivní kurzy jsou nabízeny s ubytováním v rodině, hostelu nebo hotelu (plná nebo poloviční penze) a obě školy jsou proslulé svým profesionálním a přátelským přístupem k výuce. Balíček zahrnuje večerní a víkendové mimoškolní činnosti.

Naše nabídka obsahuje:

  • kurzy angličtiny, obchodní angličtiny, angličtiny pro zvláštní účely, exekutivní angličtiny a Cambridgeské angličtiny,
  • školicí kurzy pro management o tématech jako schůze, prezentace, marketing, organizace času, lidské zdroje atd.,
  • individuální kurzy, skupinové kurzy nebo kombinace šité na míru Vašim potřebám a rozpočtu,
  • zajištění naprosté spokojenosti klienta prostřednictvím profesionálního a přátelského přístupu k výuce, služeb samoobslužné restaurace, internetu, WIFI a knihovny, večerních aktivit atd.,
  • útulné ubytování v pěší vzdálenosti od školy,
  • taxi službu z letiště Stansted nebo Heathrow (za příplatek),
  • all-inclusive balíček zajištěný společností Panorama, včetně rezervace letenek z Brna nebo Prahy.

Naší přednostní a možná i nejúspěšnější partnerskou školou je škola v Portsmouthu, historickém přímořském městě na jihu Spojeného království. Tato škola přijímá studenty z celého světa a uznávají ji British Council, Obchodní a průmyslová komora Spojeného království a IALC.

Kurzy se pořádají po celý rok, kromě vánočních svátků. Všechny kurzy začínají v pondělí.

Cena za kurz od 275 britských liber týdně

Ušetřit na letence lze tak, že ji zarezervujete s co největším předstihem. Ubytování v rodině zahrnuje snídani a večeři. Obědy lze zařídit ve škole za malý poplatek.

Uvedená cena platí pro rok 2016.

Pro více informací prosím kontaktujte naše oddělení výuky na +420 585 002 827 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Naši partneři

© 2016-2024 Panorama I. L. A., s. r. o. | Tvorba webových stránek carl.cz