Rodilí mluvčí AJ/NJ. Zkušenost s firemní výukou nutností. 

Lektoři AJ/NJ. Zkušenost s firemní a technickou výukou nutností. 

Životopis zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Webové stránky jazykové agentury Panorama I. L. A., jsou postaveny na redakčním systému Joomla!. Webhosing zajišťuje spacialista na Joomla hosting hostime.cz.

Web je vytvořen ve třech jazykových verzích. Redakční systém umí sdružit jednotlivé položky v různých jazykových verzích. Uživateli se tak při přechodu do jiné jazykové verze zobrazí stejná strana z jaké odešel, ale v jiném jazyce. Kontaktní formulář je připraven prostřednictvím pokročilé komponenty pro tvorbu a správu uživatelských formulářů. Ten je jednak odesílán na zvolené mailové adresy, ale navíc zálohován v databázi. Možné je i odeslání přílohy.

Webové stránky jsou vytvořeny jako responzivní - jejich vzhled se přizpůsobuje různým velikostem obrazovek od mobilu po monitor.

Pokud na tomto webu narazíte na nějaký technický problém, oznamte to prosím prostřednictvím kontaktního formuláře na webu autora - carl.cz. A pokud hledáte partnera na tvorbu webových stránek, může vám v rozhodování pomoci také orientační ceník webové stránky.  

Naši partneři

© 2016-2018 Panorama I. L. A., s. r. o. | Tvorba webových stránek carl.cz